U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila blizu raskrsnice puta Odžaci - Ratkovo, oko 12 časova, život je izgubio osamdesetogodišnji vozač automobila marke "punto".
Drugi učesnik nesreće, 23-ogodišnji vozač "audija", zadobio je povrede i trenutno se nalazi u Opštoj bolnici Sombor.
Nesreća se desila usled direktnog sudara između "audija" i "punta", a uzrok je, prema još nezvaničnim informacijama, gubitak kontrole nad vozilom od strane vozača "punta", koji je iz nepoznatih razloga prešao na suprotnu saobraćajnu traku - piše RTV.
Policijski uviđaj trajao je skoro dva sata, tokom kojih je saobraćaj na toj deonici bio obustavljen.
S obzirom na ovu tragediju, apeluje se na vozače da budu maksimalno oprezni tokom vožnje i da uvek poštuju ograničenja brzine kako bi se sprečile nesreće i sačuvali životi na putevima.








