Web Analytics Made Easy - Statcounter
ponedeljak, 31 mart 2025 07:19

Somaratonci na trkma u Bečeju i Kruševcu

U subotu 29.03.2025. godine održano je još jedno izdanje ‘’Bečejske desetke’’ sve popularnije trke koju organizuje Atletski klub ‘’Bečej’’ iz Bečeja.

Na ulicama grada na Tisi trčalo se na distancama od 5 i 10 kilometara kao i štafeta 2 x 5 kilometara. Na trci od 5 kilometara najbrži član Atletsko rekreativnog kluba ‘’Somaraton’’ Sombor bio je Džemjs Ins koji je u cilj ušao kao šesti u generalnom muškom plasmanu. Distancu od 5 kilometara istrčali su i Aleksej Tutuš, Đorđe Rackov i Dragana Bogojević.

Trku na 10 kilometara istrčali su Vesna Bjelan, koja je zauzela prvo mesto u svojoj starosnoj kategoriji, kao i Fridrih Balint, Zoran Nikolić, Danica Grujić Firanj i Damir Marković.

Takođe u subotu, ali u Kruševcu održano je državno prvenstvo na 10.000 metara na stazi na kojem je nastupila članica ‘’Somaraton’’-a Tijana Kabić. Nažalost Tijana je morala odustati u drugom kilometru trke zbog tehničkih problema sa dozvoljenom obućom za nastup.

Pred Tijanom je još jedan veliki izazov jer sledeće nedelje nastupa na državnom prvenstvu u maratonu koje će se održati u okviru Beogradskog maratona.

Slobodno vreme

Lifestyle

Internet je preplavljen fotografijama u kojma su korisnici svoje stvarne fotografije pretvarali u Ghibli stil. Ghibli s...

Disclaimer I

Sve informacije na ovoj veb stranici objavljuju se u dobroj nameri i samo u opšte informativne svrhe. Veb stranica sombor.info ne daje nikakve garancije o potpunosti, pouzdanosti ili tačnosti objavljenih informacija. Svaka radnja koju preduzmete u vezi sa informacijama koje pronađete na ovoj veb stranici je na vaš sopstveni rizik i vlasnik sajta neće biti odgovoran za bilo kakve nastale gubitke i/ili štetu.

Disclaimer II

Materijal preuzet sa interneta smatra se javno dostupnim osim ako nije drugačije navedeno. U slučaju da postoji problem ili greška u vezi sa autorskim pravima na određenom materijalu, kršenje autorskih prava je učinjeno nenamerno.

Nakon predstavljanja dokaza o autorskim pravima, sporni materijal će odmah biti uklonjen sa sajta.